Veletrh BONEXPO – Tendence 2011

Veletrh Bonexpo – Tendence
Od 15. – do 18. září 2011 se na pražském Výstavišti koná veletrh Bonexpo. V rámci doprovodného programu zde Radka Křivánková představí a pokřtí svou novou knihu „Ozdobné balení dárků – 4.díl“ Slavnostní křest se koná 15. září 2011 v 11.00 a 14.00 hodin a všichni jste srdečně zváni .-) Po celou dobu konání veletrhu budou v prodeji všechny knihy Radky Křivánkové a budou zde probíhat ukázky a kurzy dárkového balení.

BONEXPO 2009

Svatební šaty z ručního papíru – ve dnech 10. – 13.9.2009 proběhl v pražských Letňanech veletrh Bonexpo, na který byla Radka Křivánková pozvaná jako oficiální host. Na zahájení tohoto veletrhu připravila módní přehlídku v dárkovém balení. Šest originálních modelů vytvořených z dárkových papírů předvedly modelky z agentury „České modelky“ a tato netradiční módní přehlídka měla velký úspěch. Na závěr byly předvedeny luxusní svatební šaty, zhotoveny z ručního papíru se zlatými vlákny, pro který si autorka sama jela až do Indie. Na svatební šaty padlo přes dvacet archů tohoto papíru, byly ozdobeny stovkou ručně vyrobených růžiček a pěti sty swarovski krystalků. Tyto šaty budou vydraženy začátkem příštího roku na Svatebním veletrhu v hotelu Diplomat a výtěžek z této akce půjde na konto Nadace Terezy Maxové, s kterou Radka Křivánková již delší dobu spolupracuje.

 

Workshopy Radky Křivánkové – další dny veletrhu Bonexpo probíhala ukázka a výuka dárkového balení, výroby krabiček, přáníček, scrapbooking…

Radka Křivánková – držitelka dvou rekordů zapsaných v Guinessově knize a autorka čtyř knih o balení dárků je častým hostem nejrůznějších akcí a televizních pořadů, kde předvádí, jak se dají krásně zabalit nejrůznější netradiční dárky – například osoby, auta, maxidárky, maximašle apod., jak se dá během chvilky vytvořit z malého kousku stuhy překrásná růžička, jak jednoduše a rychle zabalit dárek na poslední chvíli a mnoho dalších triků.

Na akcích, veletrzích a výstavách nabízíme „Show v balení dárků“ – na pódiu Radka Křivánková během chvilky ozdobně zabalí jakkoliv velký či neobyčejný dárek, může uspořádat soutěž pro diváky nebo zaujmout hosty vyprávěním vtipných příhod z dárkového balení… Program se vytváří na míru dle požadavků zákazníka.

 

Pro autosalony nabízíme ozdobení či zabalení jakéhokoliv automobilu.

Spolupracujeme i s filmovými a reklamními společnostmi, vyrábíme krabice na zakázku, balíme nejrůznější množství a velikost dárků, nabízíme i historické balení dárků s originálními dárkovými papíry z 50. let.