Radka Křivánková je autorkou již čtyř knih o balení dárků, v kterých popisuje celkem přes 200 různých – především svých vlastních nápadů. Všechny tyto nápady jsou v knihách podrobně rozkresleny, popsány a barevně vyfoceny. Knihy jsou tištěny na křídovém papíře, mají pevnou vazbu a jsou ve formátu A4 (kromě knihy „Ozdobné balení dárků pro děti“, která je v šířkovém zkráceném formátu A4).

 

Ozdobné balení dárků – 4.díl

ozdobne_baleni_darku_4Nová kniha Radky Křivánkové – „Ozdobné balení dárků – 4.díl“ 15. září vyjde další kniha, která je nejobsáhlejší a plná zcela nových nápadů. Najdete v ní přes 100 návodů nejen na balení dárků, ale i na výrobu krabiček, peněžní dárky, výrobu přání a nejrůznější mašle, květiny a ozdoby ze stuh i z papírů. Podle rozkreslených návodů můžete například zabalit láhev pro muže jako Formuli 1, ponožky proměnit v lahodné sushi, vyrobíte například krabičku, která vypadá jako žabka či více krabiček dohromady, které si obdarovaný může splést s pravou bonboniérou. Pokud chcete darovat peníze, můžete bankovky poskládat do různých tvarů – například hvězdice nebo kostky nebo věnovat roztrženou bankovku, která na první pohled může obdarovaného trochu vylekat, ale při podrobnějším prozkoumání zjistí, že se jedná pouze o žert. V kapitole věnované mašlím, ozdobám a květinám najdete mnoho nových nápadů na výrobu květin z papíru, ale i netradiční ozdoby jako například vyřezávaná písmenka v kruhu. V poslední části najdete návody a nápady, jak vyrobit přání a obálky – například 3D přání, přání z ručních papírů, vtipná přáníčka, která vypadají jako sušenky a mnoho dalších netradičních a vtipných nápadů.Kniha bude slavnostně pokřtěna dne 15.září v 11.00 a 14.00 hodin na veletrhu Tendence na pražském Výstavišti a všichni jste srdečně zváni. Zde si můžete zakoupit nejen tuto novou knihu, ale i všechny knihy Radky Křivánkové, které jsou znovu vydané.

Kniha je formátu A4, má 104 stran.

Cena 345,-Kč.

 

Ozdobné balení dárků pro děti

ozdobne_baleni_darku_pro_detiKniha „Ozdobné balení dárků pro děti“ je věnována především dětem a najdete v ní mnoho jednoduchých a vtipných nápadů, jak zabalit dárky, jak vyrobit krabičky a ozdoby na dárky. Je rozdělena do čtyř kapitol nazvaných: Zvířátka, Krabičky, Kytičky a Dárečky. V kapitole Zvířátka najdete nápady jak zabalit dárek, aby vypadal jako nějaké zvířátko nebo jak si můžete zvířátko z papíru vyrobit. Další část – Krabičky – popisuje několik nápadů, jak se dají jednoduše vyrobit krabičky, do kterých můžete vložit nejrůznější dárky. V kapitole nazvané Kytičky, najdete různé způsoby výroby mašlí, kytiček a ozdob, které se dají použít nejen na dárek, ale třeba i jako ozdoba do bytu, na šaty či do vlasů. Poslední část je nazvaná Dárečky a jsou v ní popsané jednoduché nápady, jak zabalit dárky. Celou knihou vás budou provázet dva pomocníci – pan Dáreček a slečna Mašlička, kteří se na vás z každé stránky usmívají a při vyrábění vám budou napovídat a radit. Například, na co si máte dávat pozor, co můžete změnit či udělat jinak a třeba i to, jak si můžete výrobu usnadnit.

Kniha má široký zkrácený formát A4, 84 stran.

Cena: 299,-Kč. K sehnání je na všech provozovnách naší firmy nebo Vám ji můžeme po vyplnění objednávkového formuláře zaslat na dobírku.

 

Ozdobné balení dárků – 3.díl

ozdobne_baleni_darku_3

Po úspěšných dvou dílech knihy „Ozdobné balení dárků“, vytvořila Radka Křivánková třetí pokračování, které vyšlo koncem října 2005. Třetí kniha je rozdělena do tří základních kapitol: „Jak vyrobit krabičky“, „Jak vtipně darovat peníze“ a „Jak zabalit…?“V první kapitole je 20 různých nápadů jak vyrobit krabičky. Jsou zde popsány jednoduché triky, podle kterých je možné vytvořit krabičku během pěti minut, ale například i krabička pro náročnější, vykládaná saténem.Druhá část knížky je věnována peněžním dárkům a je nazvána: „Jak vtipně darovat peníze“. Je v ní 20 nápadů, jak peníze předávat. Některé popisují, jak můžete vyrobit z bankovek motýlka, kytičku nebo hvězdu, jiné nápady jsou spojené zároveň s dárkem – například jak vtipně předat peníze spolu s bonboniérou nebo láhví dobrého pití.V poslední části knihy se seznámíte s návody, jak si poradit s dárky, při jejichž balení se už mnozí pořádně natrápili. Například, jak zabalit velký kočárek na panenku, deštník, tenisovou raketu, pánvičku, květinu v květináči… Nejen, že je balení vždy originální, ale dárky jsou zabaleny tak, aby nebylo na první pohled poznat, co se pod obalem skrývá.

Tato knížka není již jen o tom, jak zabalit dárky, ale mnoho nápadů je zároveň možné použít a předat jako samostatný dárek. Kniha jistě překvapí svou originalitou a nevšedními nápady, které se mohou použít k jakýmkoliv příležitostem. Je určena všem, které potěší, když mohou dárek nebo obal vlastnoručně vyrobit a udělat tím radost druhým.

Kniha je ve formátu A4, má 100 stran.

Cena: 325,-Kč. K sehnání je na všech provozovnách naší firmy nebo Vám ji můžeme po vyplnění objednávkového formuláře zaslat na dobírku.

 

Ozdobné balení dárků – 2.díl

ozdobne_baleni_darku_1Kniha „OZDOBNÉ BALENÍ DÁRKŮ – 2. DÍL“ volně navazuje na úspěšný první díl. V tomto dílu autorka Radka Křivánková vytvořila přes 60 nejrůznějších druhů dárkového balení, návodů, jak jednoduše vytvořit květinu, či ozdobu nejen na dárek.Všechny nápady jsou v knize podrobně rozkresleny, popsány a barevně vyobrazeny. Jsou seřazeny podle ročních období a měsíců. Ke každému dárku je přiřazeno i jméno, které v určitém měsíci slaví jmeniny nebo příležitost, ke které je dárek určen. V tomto dílu naleznete například více tipů na zabalení láhve, nápady, jak vtipně a originálně darovat peníze, dárek pro dítě ve tvaru myšky, dárkové balení na svatbu v podobě srdce, dárek zabalený do juty a mnoho dalších nápadů…Kromě způsobů dárkového balení je v knize i mnoho návodů, jak vyrobit z malých odstřižků papíru či stužky krásnou květinku, mašli nebo ozdobu, která se dá použít na dárek stejně jako na vánoční stromeček. V knize najdete nejen jednoduché způsoby balení, které zvládnou i malé děti, ale i složitější nápady pro šikovné ruce. Je určena všem, kdo rádi dávají dárky a chtějí je předávat krásně zabalené.

Kniha je ve formátu A4, má 90 stran.

Cena: 315,-Kč. K sehnání je na všech provozovnách naší firmy nebo Vám ji můžeme po vyplnění objednávkového formuláře zaslat na dobírku.

 

Ozdobné balení dárků – 1. díl

ozdobne_baleni_darku_1V roce 2003 vyšla první knížka „OZDOBNÉ BALENÍ DÁRKŮ“. Je v ní přes 50 nejrůznějších druhů dárkového balení, které jsou v knize podrobně rozkresleny, popsány a barevně vyfoceny. Jsou seřazeny podle příležitostí i podle toho, komu je dárek určen.Naleznete v ní například tipy na zabalení dárku pro muže ve tvaru kravaty, dárek, který vypadá jako zavinovačka pro miminko, dárkové balení na svatbu v podobě nevěsty a ženicha, dárek zabalený do látky, různé balení s vějířky a mnoho dalších triků, díky kterým se i malý dárek může proměnit v luxusní dar. Kniha je určena všem, kdo rádi dávají dárky a chtějí je předávat krásně zabalené.

Kniha je ve formátu A4, má 80 stran.

Cena: 295,-Kč. K dostání je na všech provozovnách naší firmy nebo Vám ji můžeme po vyplnění objednávkového formuláře zaslat na dobírku.