Pro koho je kurz určen?

Kurz je určen pro naprosté začátečníky, amatéry, ale i profesionály. Může se ho zúčastnit každý, kdo se chce naučit krásně balit dárky. Ať z důvodu, že tím chce dělat radost svým blízkým nebo proto, že chce začít v tomto oboru podnikat, případně své současné podnikání o balení dárků rozšířit. Balení dárků a vázání mašlí, či ozdob z papíru lze využít téměř v každém odvětví.

Jak kurz probíhá?

Kurzy jsou vždy jednodenní – sobota nebo neděle od 10 – 18 hod. Všechny kurzy vede Radka Křivánková, která je špičkovou odbornicí v tomto oboru, autorkou čtyř knih o balení dárků a dvojnásobnou rekordmankou zapsanou v Guinnessově knize rekordů.

Radka Křivánková vám ráda poradí a zodpoví veškeré vaše dotazy nejen ohledně balení dárků, ale případně i z oblasti podnikání. Můžete si přinést své dárky, na kterých si balení rovnou vyzkoušíte nebo jsou na kurzu k dispozici zkušební krabice a krabičky, láhve apod. Můžete si také přinést dárky, s jejichž zabalením si nevíte rady.

V poledne je přibližně 45-ti minutová přestávka na oběd, který je pro všechny účastníky zajištěn v nedaleké restauraci.

 

Co se na kurzu naučíte?

Na kurzu se naučíte přibližně 20 druhů originálních způsobů balení a výroby mašlí a ozdob. Radka Křivánková vám nepjrve vysvětlí základy balení a pak předvede a naučí mnoho originálních nápadů – například balení s vějířky, balení láhví, ozdoby, kokardy, květiny a mašle ze stuh i z papíru, balení a výroba s využitím různých pomůcek – cik-cak nůžky, rozřezávačky, vlnovačky, pomůcky na výrobu mašlí apod.

 

Kolik kurz stojí a co si z kurzu odnesete?

Cena za tento kurz je 2.600,-Kč.

V ceně je zahrnuta výuka, veškerý materiál a pomůcky pro balení dárků, občerstvení a nápoje po celý den a teplý oběd v restauraci.

Z kurzu si odnesete především mnoho nových nápadů a příjemný pocit z užitečně a kreativně stráveného dne. Vše můžete také fotit a to, co vyrobíte (zabalené dárky, květiny, ozdoby, mašle apod.), si odnesete s sebou domů. Během kurzu si také můžete zakoupit nejrůznější pomůcky a materiály, které k balení dárků používáme. Na závěr obdrží účastníci certifikát o absolvování základního kurzu – „Dárkové balení – základní kurz“.

 

Jak a kde mohou absolventi naučené techniky uplatnit?

Účastníci kurzu se mohou prokázat certifikátem akreditovaným MŠMT při výběru povolání.

Ti, kteří již podnikají, mohou naučenými technikami a nápady na balení dárků své podnikání obohatit a rozšířit. Využítí je možné téměř v každém oboru. Jakékoliv zboží nebo dárek, který je krásně zabalený, na první pohled upoutá a potěší.

Balení dárků mohou účastníci využívat i jako relaxaci a radost, kterou potěší druhé.

Máte zájem o tento kurz?

Vyplňte následující nezávaznou objednávku a přibližně měsíc před konáním kurzu vám zašleme pozvánku…

Jméno:*
E-mail:*
Telefon:
Poznámky: