Pro koho je kurz určen?

Kurz je určen pro začátečníky, amatéry i profesionály. Může se ho zúčastnit každý, kdo se chce naučit různé techniky na výrobu krabic a krabiček, papírových tašek a sáčků. Ať z důvodu, že tím chce dělat radost svým blízkým nebo proto, že tyto nápady využije ve svém podnikání. Krabice a krabičky, sáčky a tašky se využívají téměř v každém odvětví.

Jak kurz probíhá?

Kurzy jsou vždy jednodenní – sobota nebo neděle od 10 – 18 hod. Všechny kurzy vede Radka Křivánková, která je špičkovou odbornicí v oboru balení dárků, výroby krabic a přání, je autorkou čtyř knih a dvojnásobnou rekordmankou zapsanou v Guinnessově knize rekordů. Radka Křivánková vyráběla luxusní krabice i pro významné osobnosti a státníky – například pro Václava Havla, Václava Klause, George Busche, Michaila Gorbačova a mnoho dalších.

Na kurzu vám Radka Křivánková ráda poradí a zodpoví veškeré vaše dotazy nejen ohledně výroby krabiček, ale případně i z oblasti podnikání.

V poledne je přibližně 45-ti minutová přestávka na oběd, který je zajištěn pro všechny účastníky v nedaleké restauraci.

 

Co se na kurzu naučíte?

Na kurzu si vyrobíte přibližně 15 krásných a originálních krabic, krabiček, tašek a sáčků různými technikami z různých druhů papírů, s pomocí nejnovějších pomůcek – například speciální podložky usnadňující výrobu krabiček a taštiček, s pomocí raznic, vlnovaček, cik-cak nůžek atd.

Naučíte se vyrábět například krabice potahované papírem, kulaté krabičky, krabičky z vlnitého kartonu, jednoduché krabičky zhotovené během několika minut, papírové tašky a sáčky.

Radka Křivánková vám prozradí nejrůznější tipy a triky, jak co nejjednoduššeji a nejpečlivěji vyrobit krabičky, na co si dát při výrobě pozor, jaká lepidla při výrobě používat apod.

 

Kolik kurz stojí a co si z kurzu odnesete?

Cena tohoto kurzu je 2.800,-Kč.

V ceně je zahrnuta výuka, veškerý materiál a pomůcky na výrobu krabiček, občerstvení a nápoje po celý den a teplý oběd v restauraci.

Z kurzu si odnesete především mnoho nových nápadů a příjemný pocit z užitečně a kreativně stráveného dne. Vše můžete také fotit a to, co vyrobíte – 15 originálních krabic, krabiček, tašek a sáčků z krásných materiálů, si odnesete domů. Během kurzu si také můžete zakoupit nejrůznější pomůcky a materiály, které na výrobu krabiček používáme. Na závěr obdrží účastníci certifikát o absolvování kurzu – „Výroba krabic a krabiček“.

 

Jak a kde mohou absolventi naučené techniky uplatnit?

Účastníci kurzu se mohou prokázat certifikátem akreditovaným MŠMT při výběru povolání.

Ti, kteří již podnikají, mohou naučenými technikami a nápady na výrobu krabiček své podnikání obohatit a rozšířit – například v oborech: papírnictví, dárkové balení, reklamní agentury, dárkové předměty, květinářství, dárkové potraviny, cukrárny, vinotéky, svatební salony a mnoho dalších. Využití výroby krabiček je skutečně bohaté – především proto, že můžete vyrábět krabičky přesně na míru.

Výrobu krásných krabiček mohou účastníci využívat i jako relaxaci a radost, kterou potěší sebe i druhé.

Máte zájem o tento kurz?

Vyplňte následující nezávaznou objednávku a přibližně měsíc před konáním kurzu vám zašleme pozvánku…

Jméno:*
E-mail:*
Telefon:
Poznámky: