Pro koho je kurz určen?

Kurz je určen pro začátečníky, amatéry, ale i profesionály. Může se ho zúčastnit každý, kdo se chce naučit vyrábět krásná a originální kreativní fotoalba především jako dárky a potěšení pro své blízké, ale tyto nápady se dají využít i v podnikání.

Jak kurz probíhá?

Kurzy jsou vždy jednodenní – sobota nebo neděle od 10 – 18 hod. Všechny kurzy vede Radka Křivánková, která je špičkovou odbornicí v oboru balení dárků, výroby krabic a přáníček, je autorkou čtyř knih a dvojnásobnou rekordmankou zapsanou v Guinnessově knize rekordů.

Radka Křivánková absolvovala školení Scrapbooking v Německu, ale používá především své vlastní nápady, které chce dále předávat a učit. Ráda poradí a zodpoví veškeré vaše dotazy nejen ohledně výroby fotoalb, ale případně i z oblasti podnikání.

V poledne je přibližně 45-ti minutová přestávka na oběd, který je zajištěn pro všechny účastníky v nedaleké restauraci.

 

Co se na kurzu naučíte?

Na kurzu si vyrobíte 6 ks krásných a originálních fotoalb, naučíte se různé techniky s pomocí nejnovějších materiálů a pomůcek – například embossing (plastické natištěné motivy), Cuttlebug (strojek na výrobu motivů a vytlačení vzorů do papíru), ozdoby z drátků, plíšků a stuh, s pomocí raznic, vlnovaček, cik-cak nůžek, děrovaček, nýtků atd.

 

Kolik kurz stojí a co si z kurzu odnesete?

Cena tohoto kurzu je 2.800,-Kč.

V ceně je zahrnuta výuka, veškerý materiál na výrobu fotoalb a pomůcky, občerstvení a nápoje po celý den a teplý oběd v restauraci.

Z kurzu si odnesete především mnoho nových nápadů a příjemný pocit z užitečně a kreativně stráveného dne. Vše můžete také fotit a to, co vyrobíte – 6 originálních fotoalb, papíry, vyražené motivy, stužky apod., si odnesete domů. Během kurzu si také můžete zakoupit nejrůznější pomůcky a materiály – papíry, ozdobné nýtky, stužky…, které na výrobu fotoalb používáme. Na závěr obdrží účastníci certifikát o absolvování kurzu – „Scrapbooking – výroba kreativních fotoalb“.

 

Jak a kde mohou absolventi naučené techniky uplatnit?

Scrapbooking je především krásný a zábavný koníček, který vás určitě chytne a zapomenete při něm na všechny starosti.

Výrobu fotoalb je možné přidat i k různým odvětvím v podnikání a nabízet zhotovení na zakázku – využívat tuto techniku mohou například: svatební salony, fotolaby, papírnictví, květinářství, dárkové balení, prodejny s dárkovými předměty a uplatnit ji mohou třeba i restaurace či cukrárny, kde si takto vytvoří originální jídelní lístek.

Výrobu krásných fotoalb mohou účastníci využívat i jako relaxaci a radost, kterou potěší sebe i druhé.

 

Máte zájem o tento kurz?

Vyplňte následující nezávaznou objednávku a přibližně měsíc před konáním kurzu vám zašleme pozvánku…

Jméno:*
E-mail:*
Telefon:
Poznámky: