Pro koho je kurz určen?

Kurz je určen pro ty, kteří zvládají základy dárkového balení, nejlépe pro ty, kteří již obsolvovali základní kurz. Mohou se ho zúčastnit amatéři i profesionálové – každý, kdo se chce naučit krásně a originálně balit dárky a vyrábět netradiční ozdoby. Ať z důvodu, že tím chce dělat radost svým blízkým nebo proto, že chce začít v tomto oboru podnikat, případně své současné podnikání o balení dárků rozšířit. Balení dárků a vázání mašlí, či ozdob z papíru lze využít téměř v každém odvětví.

Jak kurz probíhá?

Kurzy jsou vždy jednodenní – sobota nebo neděle od 10 – 18 hod. Všechny kurzy vede Radka Křivánková, která je špičkovou odbornicí v tomto oboru, autorkou čtyř knih o balení dárků a dvojnásobnou rekordmankou zapsanou v Guinnessově knize rekordů.

Radka Křivánková vám prozradí další originální nápady, ráda poradí a zodpoví veškeré vaše dotazy nejen ohledně balení dárků, ale případně i z oblasti podnikání. Můžete si přinést své dárky, na kterých si balení rovnou vyzkoušíte nebo jsou na kurzu k dispozici zkušební krabice a krabičky, láhve apod. Můžete si také přinést dárky, s jejichž zabalením si nevíte rady.

V poledne je přibližně 45-ti minutová přestávka na oběd, který je pro všechny účastníky zajištěn v nedaleké restauraci.

 

Co se na kurzu naučíte?

Na kurzu se naučíte přibližně 20 nových druhů originálních a náročnějších způsobů balení a výroby ozdob. Například dárky nepravidelných tvarů – kulaté, několikaúhelníkové, hrnečky, měkké dárky, další nové způsoby balení láhví, mnoho nových originálních ozdob, květin a mašlí ze stuh (látkových i plastových), z papíru a další nápady na balení a výrobu s využitím různých pomůcek – například cik-cak nůžky, raznice, rozřezávačky, vlnovačky, pomůcky na výrobu mašlí apod.

 

Kolik kurz stojí a co si z kurzu odnesete?

Cena za tento kurz je 2.600,-Kč.

V ceně je zahrnuta výuka, veškerý materiál a pomůcky pro balení dárků a výroby ozdob, občerstvení a nápoje po celý den a teplý oběd v restauraci.

Z kurzu si odnesete především mnoho dalších nových nápadů a příjemný pocit z užitečně a kreativně stráveného dne. Vše můžete také fotit a to, co vyrobíte (zabalené dárky, květiny, ozdoby, mašle apod.), si odnesete s sebou domů. Během kurzu si také můžete zakoupit nejrůznější pomůcky a materiály, které k balení dárků používáme. Na závěr obdrží účastníci certifikát o absolvování kurzu pro pokročilé – „Dárkové balení – pokračovací kurz“.

 

Jak a kde mohou absolventi naučené techniky uplatnit?

Účastníci kurzu se mohou prokázat certifikátem akreditovaným MŠMT při výběru povolání.

Ti, kteří již podnikají, mohou naučenými technikami a nápady na balení dárků své podnikání obohatit a rozšířit. Využítí je možné téměř v každém oboru. Jakékoliv zboží nebo dárek, který je krásně zabalený, na první pohled upoutá a potěší.

Balení dárků mohou účastníci využívat i jako relaxaci a radost, kterou potěší druhé.

Máte zájem o tento kurz?

Vyplňte následující nezávaznou objednávku a přibližně měsíc před konáním kurzu vám zašleme pozvánku…

Jméno:*
E-mail:*
Telefon:
Poznámky: