Pro koho je kurz určen?

Kurz je určen pro amatéry i profesionály. Může se ho zúčastnit každý, kdo se chce naučit krásně balit dárkové potraviny. Ať z důvodu, že tím chce dělat radost svým blízkým nebo proto, že chce začít v tomto oboru podnikat, případně své současné podnikání o balení dárků rozšířit.

Jak kurz probíhá?

Kurzy jsou vždy jednodenní – sobota nebo neděle od 10 – 18 hod. Všechny kurzy vede Radka Křivánková, která je špičkovou odbornicí v tomto oboru, autorkou čtyř knih o balení dárků a dvojnásobnou rekordmankou zapsanou v Guinnessově knize rekordů.

Radka Křivánková vám ráda poradí a zodpoví veškeré vaše dotazy nejen ohledně balení dárků, ale případně i z oblasti podnikání.

V poledne je přibližně 45-ti minutová přestávka na oběd, který je pro všechny účastníky zajištěn v nedaleké restauraci.

 

Co se na kurzu naučíte?

Na kurzu se naučíte přibližně 15 druhů originálních způsobů balení dárkových potravin a výroby mašlí a ozdob. Radka Křivánková vám předá mnoho originálních nápadů – například balení dárkových košů, balení láhví, balení bonbonů, bonboniér a čokolád, balení ovoce a zeleniny, oříšků, kávy a čaje, ozdoby, kokardy, květiny a mašle ze stuh i z papíru, balení a výroba s využitím různých materiálů a pomůcek.

 

Kolik kurz stojí a co si z kurzu odnesete?

Cena za tento kurz je 2.800,-Kč.

V ceně je zahrnuta výuka, veškerý materiál a pomůcky pro balení dárků, bonbony, čaje, ovoce, ořechy na zkušební balení, občerstvení a nápoje pro účastníky po celý den a teplý oběd v restauraci.

Z kurzu si odnesete především mnoho nových nápadů a příjemný pocit z užitečně a kreativně stráveného dne. Vše můžete také fotit a to, co vyrobíte – například květiny z bonbonů, z čajů, zabalené dárky, květiny, ozdoby, mašle apod., si odnesete domů. Během kurzu si také můžete zakoupit nejrůznější pomůcky a materiály, které k balení dárků používáme. Na závěr obdrží účastníci certifikát o absolvování kurzu – „Ozdobné balení potravinových dárků“.

 

Jak a kde mohou absolventi naučené techniky uplatnit?

Účastníci kurzu se mohou prokázat certifikátem akreditovaným MŠMT při výběru povolání.

Ti, kteří již podnikají, mohou naučenými technikami a nápady na balení potravinových dárků své podnikání obohatit a rozšířit. Využítí je možné v mnoha odvětvích – například: cukrárny, dárkové potraviny, káva-čaj, vinotéky, ovoce-zelenina, gastronomie aj.

Krásně a originálně zabalené potraviny a cukrovinky potěší každého a udělají radost nejen chutí, ale především svým vzhledem.

 

Máte zájem o tento kurz?

Vyplňte následující nezávaznou objednávku a přibližně měsíc před konáním kurzu vám zašleme pozvánku…

Jméno:*
E-mail:*
Telefon:
Poznámky: