obchodní podmínky

 

Všeobecné obchodní podmínky pro nákup v tomto internetovém obchodě

 

VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ

 

Kupující učiněním závazné objednávky stvrzuje, že akceptuje Obchodní podmínky pro dodávku zboží vyhlášené prodávajícím. Vztahy mezi kupujícím a prodávajícím se řídí těmito obchodními podmínkami a Obchodními podmínkami, použijí se příslušná ustanovení zák. č. 40/1964 Sb. (Občanský zákoník) v platném znění.

 

POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY

 

Objednávka je přijata do 24 hodin, potvrzení objednávky vám zašleme e-mailem. V případě nejasností Vás budeme kontaktovat.

 

PLATBA A POŠTOVNÉ

 

K Vaší objednávce bude připočítán poplatek za poštovné 80,- Kč v rámci České republiky. Platbu je možné provést převodem před dodáním zboží nebo dobírkou při převzetí. Dobírkový poplatek je 30,- Kč pro ČR.

Zboží je možno zaslat i na Slovensko – poplatek za poštovné je 250,-Kč, dobírkový poplatek na Slovensko je 50,-Kč.

K zasílání zboží využíváme služeb České pošty a PPL.

 

DODACÍ LHŮTA

 

Dodací lhůta je 2-10 dnů. V případě, že některé zboží nebude skladem, budeme Vás kontaktovat a po vzájemné dohodě objednávku upravíme. Některé vyznačené druhy zboží jsou pouze na objednávku a dodání je do 20-ti dnů.

 

VÝMĚNA ZBOŽÍ

 

V případě potřeby Vám nepoužité a nepoškozené zboží vyměníme za jiný druh. Zboží stačí zaslat doporučeným balíkem (ne na dobírku) na naši adresu. Náklady spojené s vyměňováním nese v plné výši kupující.

 

REKLAMACE

 

Případné reklamace vyřídíme k Vaší spokojenosti individuální dohodou s Vámi a v souladu s platným právním řádem. Kupující je povinen zboží po jeho převzetí prohlédnout tak, aby zjistil případné vady a poškození. Případné vady je kupující povinen neprodleně hlásit naší firmě. Za vady vzniklé přepravcem neručíme.

 

Postup při reklamaci:

 

1) informujte nás o reklamaci telefonicky, e-mailem, či písemně

2) zboží zašlete jako doporučený balík (ne na dobírku) na naši adresu

3) do zásilky uveďte důvod reklamace, vaši adresu a tel.

 

Vaši reklamaci vyřídíme co nejrychleji, nejpozději do 30 dnů od jejího vzniku, tedy převzetí zboží naší firmou.

 

Zákony a předpisy:

- zák. č. 455/1991 Sb., o živnostenském podnikání

- zák. č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů

 

Prohlášení o ochraně osobních dat

Osobní údaje jsou chráněny před zveřejněním a použitím třetí osobou. Jsou použity pouze pro zaslání objednané zásilky a pro komunikaci se zákazníkem.

 

Zákony a předpisy: - zák. č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů